Przechadzając się sklepowymi alejkami możemy mieć spory dylemat, co włożyć do naszego koszyka. Na półkach znajduje się szeroki asortyment produktów, które różnią się od siebie nie tylko ceną i marką, ale również składem.

Zatem jak wybrać produkt świeży i zdrowy oraz mieć pewność, że dostarczy nam wiele składników odżywczych? Przede wszystkim należy czytać informacje umieszczone na etykiecie lub opakowaniu. Warto zwrócić uwagę na jakość produktu, sprawdzając jego skład oraz wartość odżywczą.

Porównywanie składów produktów pozwoli Ci wybrać ten najzdrowszy i najbardziej wartościowy, o najmniejszej ilości konserwantów. Ponadto koniecznie trzeba sprawdzać termin ważności.

Nierzadko sklepy obniżają cenę żywności ze względu na krótki okres przydatności do spożycia. Warto to sprawdzać, zwłaszcza jeśli chcemy kupić coś na zapas.

Zanim sięgniesz po produkt, skontroluj również czy był prawidłowo przechowywany, w odpowiedniej temperaturze w lodówkach lub zamrażarkach. Zwracaj także uwagę, czy opakowanie nie jest uszkodzone lub otwarte.

https://www.formeds.com.pl/produkt/355/F-RESVERATROL_OPC