Bardzo chciałbyś zmienić coś w swoim życiu i zacząć regularnie ćwiczyć, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Ciągle wydaje ci się jednak, że po powrocie z pracy, w natłoku domowych obowiązków, kompletnie nie masz na to czasu.

Pamiętaj, że możesz zmienić swoje życie na nieco lepsze nawet jeśli nie zdecydujesz się od razu na regularne uprawianie sportu. Jeśli nie masz ochoty na regularne treningi, postaraj się przynajmniej, by nie unikać niezbędnego ruchu na co dzień.

Zrezygnuj z windy, gdy możesz wejść po schodach. Zamiast jechać do pracy tramwajem czy autobusem, spróbuj przespacerować się przynajmniej kilka przystanków.

Możesz też przesiąść się na rower. Dla osoby, która na co dzień stroniła od wszelkich aktywności nawet takie niewielkie zmiany mogą szybko stać się zauważalne przez utratę zbędnych kilogramów.

Weź pod uwagę również fakt, że aktywne spędzanie czasu nie musi być równoznaczne z wylewaniem z siebie hektolitrów potu. Zamiast siedzieć z koleżanką przy ciastku i kawie, wybierzcie się na spacer.

Sobotnie wyjście ze znajomymi nie musi oznaczać przesiadywania przy drinku, ale może zmienić się w wyjście na kręgle. Tak małe zmiany będą łatwe do zaakceptowania, a mogą korzystnie odbić się na twoim zdrowiu.

http://szczepienia.net.pl