Jeżeli chodzi o kwestię dodatków i ciekawe dopełnienie jakiejś stylizacji, to z pewnością panie mają tutaj większe pole do popisu. Nie ma co się temu dziwić, skoro odpowiednio dobrana biżuteria może zdziałać naprawdę wiele dobrego, zwłaszcza jeżeli wybrana wcześniej stylizacja zalicza się raczej do tych skromniejszych.

Wszystko musi być odpowiednio zrównoważone

Jeżeli nasza kreacja jest bardzo okazała, posiada wiele zdobień, to powinnyśmy zrezygnować z wyrazistej biżuterii. Z pewnością znacznie lepiej sprawdzą się tutaj delikatne, ledwo rzucające się w oczy kolczyki i cieniutka bransoletka. Jeśli znowu nasza suknia jest gładka i pozbawiona ozdób, to możemy trochę zaszaleć z doborem odpowiedniej biżuterii. Wówczas możemy sobie pozwolić na duży wisiorek z długim łańcuszkiem, na wyraziste kolczyki, albo większą bransoletkę.

Jednak między biżuterią także musimy zachować odpowiednią równowagę. Jeśli decydujemy się założyć złotą bransoletkę, to takie też powinny być jej pozostałe elementy. Jeśli znowu decydujemy się założyć coś srebrnego, reszta biżuterii także powinna być srebrna. Warto popatrzeć jakiego typu biżuteria najlepiej do nas pasuje, czy dobrze czujemy się w takich dużych ozdobach, czy raczej w takich delikatniejszych. Wówczas wiedząc, że wolimy duże ozdoby, łatwiej będzie nam dobrać do nich odpowiednią sukienkę, tak aby mieć pewność, że wszystko idealnie będzie pasowało. Koniecznie zobaczmy jakie mamy tutaj możliwości, tak abyśmy miały pewność, że cała nasza stylizacja będzie prezentowała się idealnie, a dodatki w postaci biżuterii będą ją dopełniały, jednocześnie nie odbierając jej całego blasku.

www.cmp-muzeum.com

Bardzo ważne jest tutaj to, abyśmy naprawdę dobrze czuli się w tak przygotowanej stylizacji, bo tylko wówczas możemy mieć pewność, że naprawdę dobrze będziemy się bawiły.

https://pakuten.pl/90-sukienki-szyfonowe akcesoria lgbt