Wielu ludzi, zwłaszcza młodych, jest przyzwyczajonych do tego, że mają klucze, czy czasami nawet telefony, albo portfele, przypięte do smyczy. Czyli materiałowych pętli, które można założyć na szyję, aby wszystko mieć przy sobie, albo nawet po wrzuceniu do torby, móc je łatwo znaleźć. To powoduje, że coraz więcej firm decyduje się na to, aby informacje na temat swojej działalności, czy chociażby samo logo, wydrukować właśnie na wolnym miejscu na takiej smyczy.

Nie dość, że docelowy klient ma ją zawsze przy sobie, widzi co chwilę nasze logo, to jeszcze nosząc ją, pokazuje ją innym, a więc inni też się o nas dowiadują.

To może być dobre rozwiązanie

Powinniśmy się zastanowić, czy taka smycz nie będzie także dla nas dobrym rozwiązaniem. Może się wówczas okazać, że będziemy mogli zamówić ją w sporych ilościach, a więc będziemy mogli ją rozdawać każdemu, kto skorzysta z naszej oferty.

Dodatkowo możemy zamówić taką smycz, która będzie miała tylko możliwość przyczepienia kluczy, albo taką, która da nam również możliwość przyczepienia telefonu. Najważniejsze jednak jest to, abyśmy ją dobrali kolorem i zastanowili się nad grafiką, jaka ma się na niej znaleźć.

Na co zwracać uwagę?

holo.pl

Musimy pamiętać, że najważniejsze przy zamawianiu gadżetów reklamowych jest to, aby przyciągały one wzrok i żeby mogło je widzieć jak najwięcej ludzi.

Dlatego właśnie, powinniśmy wybierać takie powierzchnie, jak te na smyczy, bo wówczas jest szansa, że naprawdę wielu ludzi będzie mogło się zapoznać z naszym logiem, a wówczas może się okazać, że przypomni im się ono, akurat w tym momencie, gdy będziemy im najbardziej potrzebni. Warto zobaczyć, jakie smycze możemy wybrać, z jakich materiałów są wykonane, jaka grafika może się na nich znaleźć. Wówczas może się okazać, że zamówienie takiego gadżetu reklamowego będzie świetną decyzją, którą jeszcze nie raz będziemy powielać w przyszłości.

Zwłaszcza, że takie smycze są bardzo wytrzymałe i można z nich korzystać przez wiele lat bez najmniejszego problemu.

Naklejki na wymiar https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/12-naklejki-na-wymiar Drukarnia Booklet wtyczka Where-To-buy