Są ludzie, którzy notorycznie korzystają z długopisu, bo ciągle mają coś do zapisania, ciągle coś muszą zaznaczać, a to oznacza, że czasami tych długopisów mają nawet po kilka. Jednak nawet jeśli ktoś nie ma potrzeby, aby co chwilę coś zapisywać, to i tak ma przy sobie zazwyczaj przynajmniej jeden długopis, a to oznacza, że cały czas są one potrzebne. Dlatego właśnie, jeżeli szukamy miejsca na reklamę, takiego które każdy będzie chętnie zabierał ze sobą do domu i które jednocześnie będzie stosunkowo opłacalne w wykonaniu, to niewątpliwie powinniśmy popatrzeć na długopisy.

Jakie ich rodzaje nas interesują?

Naklejki adresowe https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/9-naklejki-adresowe Drukarnia Booklet

Warto wiedzieć, że dla pomniejszych klientów, albo do rozdawania na targach, aby się zaprezentować, możemy zamówić długopisy plastikowe.

Będą one się ładnie prezentowały, będą wytrzymałe, ale jednocześnie będą takie zwykłe, więc ich zamówienie nie będzie kosztowało nas tak wiele. Dodatkowo mamy na nich tyle wolnego miejsca, że z pewnością zmieści się nie tylko samo logo naszej firmy, ale także jej adres i numer telefonu, dzięki czemu, klienci w razie potrzeby, nie będą mieli najmniejszych problemów, aby się z nami skontaktować.

Eleganckie i w etui

Dla ważniejszych klientów także możemy zamówić gadżety reklamowe w postaci długopisów, jednak warto tutaj zadbać o to, aby prezentowały się one jak najlepiej. Dlatego warto wybierać długopisy metalowe, na których będzie się znajdowało tylko nasze logo.

Dodatkowo jeśli będą w stonowanych kolorach, to istnieje szansa, że będą używane nawet podczas biznesowych spotkań. Dobrze będzie wyglądało, jeśli do takiego długopisu dorobimy także etui na którym będzie znajdowało się nasze logo, bo wówczas wszystko będzie się prezentowało naprawdę elegancko i gustownie. Warto zobaczyć, co możemy tutaj dla siebie wybrać, tak aby mieć pewność, że przygotowanie takiego długopisu spełni nasze oczekiwania. Jeśli wszystko dobrze zaplanujemy, może się okazać, że będzie to najlepszy gadżet reklamowy na jaki mogliśmy się zdecydować i taki, z którego ucieszą się klienci.

Warto kupić kartki tutaj. To producent kartek świątecznych i ma bardzo konkurencyjne ceny. potykacz dwustronny